On-line
Rezervácia

Rezervujte si vaše BMW Motorrad on-line.

V├í┼í vysn├şvan├Ż motocykel BMW Motorrad nebol nikdy bli┼ż┼íie. Vyberte si zo ┼íirokej ┼ík├íly pon├║k a rezervujte si v├í┼í motocykel exkluz├şvne pre v├ís on-line iba v 3 jednoduch├Żch krokoch. Vyberte si po┼żadovan├Ż model, prihl├íste sa do My BMW, zadajte inform├ície o va┼íej kreditnej karte a vyzdvihnite si motocykel v obchodnom zast├║pen├ş, ktor├ęmu d├┤verujete.

N├íjdite v├í┼í vysn├şvan├Ż motocykel.

Vyberte si zo ┼íirokej ponuky okam┼żite dostupn├Żch vozidiel. Vyberte si preferovan├Ż model a typ karos├ęrie, potom potvr─Ćte v├í┼í rozpo─Źet a prezrite si dostupn├ę vozidl├í prostredn├şctvom predajcov v bl├şzkosti.

Zaregistrujte sa/prihláste sa do My BMW.

Po v├Żbere modelu sa zaregistrujte alebo prihl├íste do My BMW. M├┤┼żete to urobi┼ą bu─Ć kliknut├şm na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Prihl├ísi┼ą saÔÇť v ─żavom hornom rohu obrazovky alebo na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť. My BMW v├ím poskytne preh─żad o va┼íich rezerv├íci├ích, ob─ż├║ben├Żch polo┼żk├ích a ulo┼żen├Żch vyh─żad├ívaniach.

Rezervujte si motocykel on-line.

Rezervujte si motocykel v├Żhradne pre v├ís pomocou n├í┼ího pohodln├ęho a jednoduch├ęho on-line formul├íra. Vypl┼łte va┼íe s├║kromn├ę alebo firemn├ę ├║daje, akceptujte obchodn├ę podmienky predajcu, vypl┼łte va┼íe platobn├ę ├║daje a kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť.

Dokon─Źite ponuku.

Vyberte si naše financovanie.

M├íme cel├Ż rad bal├şkov financovania motocyklov, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą prisp├┤soben├ę va┼íim individu├ílnym okolnostiam, a ktor├ę vyhovuj├║ v├í┼ímu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu. Vyberte si t├║ spr├ívnu pre v├ís, podp├ş┼íte finan─Źn├ę dokumenty a vyzdvihnite si k─ż├║─Źe od v├í┼ího motocykla BMW Motorrad.