─îast├ę ot├ízky

ON-LINE REZERVÁCIA BMW MOTORRAD.

N├íjdite v┼íetky ─Źasto kladen├ę ot├ízky o rezerv├ícii BMW Motorrad on-line, ako napr├şklad: Ako funguje on-line rezerv├ícia? Ako bude motocykel rezervovan├Ż v├Żhradne pre v├ís?

─îast├ę ot├ízky

Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o cene vozidla, ktor├ę v├ís zauj├şma, kontaktujte pr├şslu┼ín├ęho predajcu.

Rezerv├ícia s poplatkom je ┼żiados┼ą o rezerv├íciu so z├ímerom k├║pi┼ą vozidlo v obchodnom zast├║pen├ş. Na rezerv├íciu vozidla do doby uzavretia zmluvy je potrebn├Ż rezerva─Źn├Ż poplatok.
Rezerva─Źn├Ż poplatok je nevyhnutn├Ż na zaistenie vozidla po─Źas obdobia do d┼ła uzavretia zmluvy. Po─Źas tejto doby si nikto in├Ż nem├┤┼że toto vozidlo rezervova┼ą na platforme. Po uzavret├ş zmluvy bude vozidlo odstr├ínen├ę z platformy a nebude u┼ż viac k dispoz├şcii na predaj.
Ak je va┼ía zmluva uzavret├í, rezerva─Źn├Ż poplatok bude zapo─Ź├ştan├Ż do kone─Źnej platby a/alebo platby pod─ża l├şzingovej zmluvy. Ak k uzavretiu zmluvy ned├┤jde, poplatok v├ím bude refundovan├Ż na v├í┼í bankov├Ż ├║─Źet.

Dopyt teraz je nez├ív├Ązn├í ┼żiados┼ą o kontaktovanie. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa konkr├ętneho vozidla, m├┤┼żete pomocou tla─Źidla Dopyt teraz posla┼ą dopyt priamo pr├şslu┼ín├ęmu predajcovi. V├í┼í predajca spracuje va┼íu po┼żiadavku a ozve sa v├ím ─Źo najsk├┤r.

├üno, dostanete presne ten motocykel, ktor├Ż je vyobrazen├Ż na fotografii.

Pri v├Żbere vozidla kliknite na znak hviezdi─Źky a pridajte motocykel medzi va┼íe ob─ż├║ben├ę. Prihl├íste sa do MyBMW a vyh─żadajte ulo┼żen├ę vozidl├í.

M├┤┼żete kontaktova┼ą na┼íe Centrum slu┼żieb z├íkazn├şkom BMW.
V┼íetky inform├ície o z├íkazn├şckom servise n├íjdete tu:  ODKAZ

V pr├şpade po┼íkodenia kontaktujte pr├şslu┼ín├ęho predajcu.

Rezervácia a platba

 1. Prihlásenie alebo registrácia v MyBMW
  Po v├Żbere modelu a kliknut├ş na polo┼żku ÔÇ×Rezerv├ícia s poplatkomÔÇť sa prihl├íste alebo zaregistrujte na MyBMW
 2. Osobn├ę ├║daje
  Vypl┼łte svoju s├║kromn├║ alebo firemn├║ adresu a n├ísledne akceptujte marketingov├║ komunik├íciu
 3. Váš motocykel
  Posledn├í kontrola v┼íetk├Żch ├║dajov o motocykli, faktura─Źnej adresy a akcept├ícia zmluvn├Żch podmienok
 4. Platba
  Vypl┼łte va┼íe platobn├ę ├║daje a kliknite na polo┼żku ÔÇ×Rezerv├ícia s poplatkomÔÇť

├üno. Po prihl├ísen├ş m├íte pr├şstup k va┼íim rezerv├íci├ím, ob─ż├║ben├Żm vozidl├ím a osobn├Żm ├║dajom.

Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k rezerv├ícii, ktor├║ ste si predt├Żm rezervovali, postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

 • Prihl├íste sa na port├íl MyBMW tak, ┼że kliknete na polo┼żku Prihl├ísi┼ą sa v ─żavej hornej ─Źasti str├ínky
 • Po prihl├ísen├ş n├íjdete va┼íu predt├Żm rezervovan├║ rezerv├íciu v ─Źasti ÔÇ×Rezerv├ícieÔÇť 

Va┼íe osobn├ę ├║daje m├┤┼żete zmeni┼ą vo va┼íom profile MyBMW v ─Źasti ÔÇ×Zmeni┼ą profilov├ę ├║dajeÔÇť.

Inform├ície o va┼íej fakt├║re z├şskate u v├í┼ího predajcu.

├üno, va┼íu rezerv├íciu m├┤┼żete zru┼íi┼ą a rezerva─Źn├Ż poplatok v├ím bude refundovan├Ż. Ak chcete zru┼íi┼ą va┼íu rezerv├íciu, obr├í┼ąte sa na pr├şslu┼ín├ęho predajcu.

├üno, stav m├┤┼żete sledova┼ą na profile MyBMW v ─Źasti ÔÇ×Rezerv├ícieÔÇť.

├üno. Hne─Ć, ako si rezervujete vozidlo, m├┤┼żete v obchodnom zast├║pen├ş absolvova┼ą sk├║┼íobn├║ jazdu.

├üno, ak si chcete rezervova┼ą vozidlo, mus├şte zaplati┼ą rezerva─Źn├Ż poplatok. V├Ż┼íku rezerva─Źn├ęho poplatku ur─Źuje predajca a m├┤┼że sa l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od vozidla. Ak si rezervujete vozidlo, bude v├ím tento poplatok zapo─Ź├ştan├Ż ako z├íloha. Ak k uzavretiu zmluvy ned├┤jde, t├íto z├íloha v├ím bude vr├íten├í.

V├Ż┼íku rezerva─Źn├ęho poplatku ur─Źuje predajca a m├┤┼że sa l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od vozidla. Ak si rezervujete vozidlo, bude v├ím tento poplatok zapo─Ź├ştan├Ż ako z├íloha. Ak k uzavretiu zmluvy ned├┤jde, z├íloha dostanete nasp├Ą┼ą.

On-line rezerv├ície m├┤┼żete v s├║─Źasnosti zaplati┼ą kreditnou kartou. 

 • Na va┼íom ├║─Źte nem├íte dostato─Źn├Ż kredit.
 • V├í┼í ├║─Źet je zru┼íen├Ż.
 • Platnos┼ą va┼íej kreditnej karty exspirovala.
 • Va┼ía platba je po splatnosti.
 • V├í┼í ├║─Źet bol ozna─Źen├Ż ako podvodn├Ż.
   

Nie. Rezerv├ícia vopred nie je podmienkou k├║py vozidla, ale a┼ż do uzavretia zmluvy o predaji vozidla bude vozidlo ÔÇ×blokovan├ęÔÇť. V pr├şpade, ak zmen├şte n├ízor a nechcete vozidlo k├║pi┼ą, kontaktujte okam┼żite predajcu za ├║─Źelom stornovania rezerv├ície. Len ─Źo predajca vykon├í storno, peniaze v├ím bud├║ refundovan├ę.

├üno. Okam┼żite kontaktujte predajcu, aby stornoval rezerv├íciu. Len ─Źo predajca vykon├í storno, peniaze v├ím bud├║ refundovan├ę a budete si m├┤c┼ą zvoli┼ą nov├Ż motocykel. Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o zmene vozidla, kontaktujte predajcu.

├üno. V kroku ÔÇ×Osobn├ę ├║dajeÔÇť procesu platby m├┤┼żete ur─Źi┼ą, ─Źi ste s├║kromn├Ż alebo firemn├Ż z├íkazn├şk.

V pr├şpade storna bude suma prip├şsan├í p├┤vodn├Żm sp├┤sobom platby, ktor├Ż ste pou┼żili. Hne─Ć ako bude storno spracovan├ę, dostanete potvrdenie.

 • M├íte pr├ívo t├║to zmluvu kedyko─żvek zru┼íi┼ą bez uvedenia d├┤vodu. Za ├║─Źelom uplatnenia si v├í┼ího pr├íva na odst├║penie od zmluvy n├ís informujte prostredn├şctvom jasn├ęho vyhl├ísenia o va┼íom rozhodnut├ş odst├║pi┼ą od tejto zmluvy. M├┤┼żete bu─Ć vyplni┼ą vzorov├Ż formul├ír na odst├║penie od zmluvy, alebo urobi┼ą in├ę jasn├ę vyhl├ísenie a posla┼ą ho pr├şslu┼ín├ęmu predajcovi/pred├ívaj├║cemu po┼ítou alebo e-mailom. Meno, adresa a e-mailov├í adresa predajcu (ak je k dispoz├şcii) v├ím bud├║ zaslan├ę v ─Źase vytvorenia rezerv├ície. Po prijat├ş vyhl├ísenia predajcom v├ím predajca okam┼żite po┼íle e-mail s potvrden├şm o zru┼íen├ş.
 • Na dodr┼żanie term├şnu stornovania sta─Ź├ş, aby ste poslali va┼íe ozn├ímenie o uplatnen├ş v├í┼ího pr├íva na stornovanie pred uplynut├şm lehoty na stornovanie.
 • ─Äal┼í├ş kontakt
 • Predajca v├ím okam┼żite vr├íti cel├║ sumu, akon├íhle predajca dostane po vykonan├ş rezerv├ície ozn├ímenie o va┼íom stornovan├ş. Pri tejto sp├Ątnej platbe pou┼żije predajca rovnak├Ż sp├┤sob platby, ak├Ż ste pou┼żili pri p├┤vodnej transakcii, pokia─ż s vami nebolo v├Żslovne dohodnut├ę nie─Źo in├ę. V ┼żiadnom pr├şpade v├ím nebud├║ za t├║to sp├Ątn├║ platbu ├║─Źtovan├ę ┼żiadne poplatky.